10-lecie Uniwersytetu Otwartego UW

W tym roku Uniwersytet Otwarty UW obchodzi 10-lecie działalności.

Uniwersytet Otwarty UW już od dekady oferuje osobom spoza społeczności akademickiej możliwość uczestniczenia w kursach prowadzonych przez kadrę Uniwersytetu Warszawskiego, realizując tym samym misję kształcenia ustawicznego. Oferowane przez UOUW kursy oparte są na autorskich programach przygotowywanych przez pracowników, doktorantów i emerytowanych pracowników UW.

By celebrować jubileusz serdecznie zapraszamy do udziału w dwudniowej konferencji jubileuszowej UOUW pt. „Uniwersytet otwarty dla Wszystkich – 10 lat edukacji w nowym wymiarze”. Konferencja odbędzie się 9-10 maja i będzie poświęcona zagadnieniom edukacji przez całe życie, ze szczególnym uwzględnieniem stanu faktycznego i wyzwań jakim są dla uczelni wyższej uczący się dorośli.

Szczegóły >>

Jednocześnie zapraszamy do zgłaszania propozycji kursów na I roku akademickiego 2018/2019. Wszystkie niezbędne informacje znajdują się na stronie Uniwersytetu Otwartego UW, w zakładce „Dla wykładowców”.

Zachęcamy również do kontaktu z biurem UOUW (Dorota Pałys, dorota.palys@uo.uw.edu.pl, tel. 22 55 21 320).

Zgłoszenia będą przyjmowane do 6 czerwca 2018 roku.

Data publikacji: 24 kwietnia 2018